Produktet

 • Ngjyra të larmishme cilësore të Kinës Gradient i bukur 3mm 6mm 8mm 12mm Xham me njolla të artit të personalizuar për erën

  Kina me ngjyra të larmishme cilësore Gradient i bukur ...

  21-541

  Karakteristikat e performancës 1. Më e lirë dhe më e lehtë për t'u instaluar se materialet e tjera si tulla, guri ose druri.2. Ngjyra, shumëllojshmëri modeli (në përgjithësi mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit), zgjedhje e gjerë.Në kombinimin e murit të perdes, mund të jetë në kontrast me xhamin tjetër ose përputhjen e ngjyrave.3. Xhami me xham me ngjyra mund të instalohet në strukturën mbajtëse.4. Pa thithje, pa depërtim dhe të lehtë për t'u pastruar.Lustër 5 ngjyrash me material xhami glazurë me ngjyrë inorganike, nuk zbehet, mos ...

 • Xham i pastër i ngurtësuar, i pastër i ngurtësuar, i petëzuar i rrëmbyer i sigurtë 6,38 mm

  Xham i pastër i laminuar i kalitur me PVB të sigurt 6,38 mm...

  21-541

  KARAKTERISTIKAT 1.Siguria jashtëzakonisht e lartë: Ndërshtresa PVB i reziston depërtimit nga ndikimi.Edhe nëse xhami plas, copëzat do të ngjiten në shtresën e brendshme dhe nuk do të shpërndahen.Në krahasim me llojet e tjera të qelqit, qelqi i laminuar ka forcë shumë më të lartë për t'i rezistuar goditjeve, vjedhjeve, plasjes dhe plumbave.2. Shqyrtimi ultravjollcë: Ndërshtresa filtron rrezet ultravjollcë dhe parandalon efektin e zbehjes së mobiljeve dhe perdeve KARAKTERISTIKAT 3. Materialet e ndërtimit që kursejnë energji...

 • Xham i zbutur për ndërtesa komerciale Gardh kangjella kangjella e pishinës Ndarëse shkallësh

  Xham i kalbur për ndërtesa komerciale Balustr...

  21-541

  Xhami i temperuar është një gotë sigurie e fortë ndaj nxehtësisë.Ajo i është nënshtruar një trajtimi të veçantë termik për të rritur forcën dhe rezistencën ndaj goditjes.Në fakt, xhami i kalitur është afërsisht pesë herë më rezistent se xhami normal. Xhami i kalitur përdoret për muret e qelqit, tavolinën, gardhin e bashkimit etj. ,skajet e zbërthyera, skajet bluarëse dhe këndi i sigurisë sipas nevojës së klientit.Karakteristikat: 1. 5 herë më e vështirë se e zakonshme ...

 • Ndërtesa e laminuar e kalitur me një drejtim Çmimi i xhamit të pasqyrës së prodhimit të xhamit për dritaret e dyerve

  Ndërtesë e laminuar e kaltuar Prodhim xhami me një drejtim...

  21-541

  Xhami me një drejtim Xhami elektromagnetik mbrojtës me perspektivë me një drejtim (i njohur edhe si pasqyrë atomike, pasqyrë e njëanshme, xhami me reflektim të vetëm, pasqyrë me dy anë dhe xhami me një drejtim) është një lloj xhami me reflektim të lartë ndaj dritës së dukshme.Parimi i njëanshëm Parimi i tij është se drita është e kthyeshme.Veshja në xhamin me një drejtim mund të thyejë pjesën më të madhe të dritës dhe të lejojë vetëm një pjesë të vogël të dritës të kalojë dhe të thyhet.Vendi më kritik në...

Rreth Nesh

 • Rreth Më shumë

  Everbright Glass Co., Ltd. ndodhet në qytetin e bukur bregdetar të Yantai - park industrial Zhuji.Kompania prezantoi pajisje të avancuara të prodhimit të qelqit brenda dhe jashtë vendit, ka një proces të standardizuar prodhimi dhe personel të lartë të menaxhimit teknik, fabrika mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrorë, mund t'u sigurojë klientëve forcimin e xhamit, përkuljen e nxehtë të xhamit, bluarjen e skajeve të xhamit, xhamin zgavra dhe shërbime të tjera.Kryesisht prodhojmë xham të rrëmbyer të sheshtë dhe xhami të rrëmbyer.Produktet tona shiten në Kinë dhe vende të tjera jashtë…

 • Rreth Më shumë

  Everbright Glass Co., Ltd. ndodhet në qytetin e bukur bregdetar të Yantai - park industrial Zhuji.Kompania prezantoi pajisje të avancuara të prodhimit të qelqit brenda dhe jashtë vendit, ka një proces të standardizuar prodhimi dhe personel të lartë të menaxhimit teknik, fabrika mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrorë, mund t'u sigurojë klientëve forcimin e xhamit, përkuljen e nxehtë të xhamit, bluarjen e skajeve të xhamit, xhamin zgavra dhe shërbime të tjera.Kryesisht prodhojmë xham të rrëmbyer të sheshtë dhe xhami të rrëmbyer.Produktet tona shiten në Kinë dhe vende të tjera jashtë…

 • Rreth Më shumë

  Everbright Glass Co., Ltd. ndodhet në qytetin e bukur bregdetar të Yantai - park industrial Zhuji.Kompania prezantoi pajisje të avancuara të prodhimit të qelqit brenda dhe jashtë vendit, ka një proces të standardizuar prodhimi dhe personel të lartë të menaxhimit teknik, fabrika mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrorë, mund t'u sigurojë klientëve forcimin e xhamit, përkuljen e nxehtë të xhamit, bluarjen e skajeve të xhamit, xhamin zgavra dhe shërbime të tjera.Kryesisht prodhojmë xham të rrëmbyer të sheshtë dhe xhami të rrëmbyer.Produktet tona shiten në Kinë dhe vende të tjera jashtë…

 • company_intr_gallery_01
 • company_intr_gallery_02
 • company_intr_gallery_03

Lajmet e industrisë

 • Kina me ngjyra të larmishme cilësore Gradient i bukur ...

  Karakteristikat e performancës 1. Më e lirë dhe më e lehtë për t'u instaluar se materialet e tjera si tulla, guri ose druri.2. Ngjyra, shumëllojshmëri modeli (në përgjithësi mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit), zgjedhje e gjerë.Në kombinimin e murit të perdes, mund të jetë në kontrast me xham të tjerë ose përputhje me ngjyra.

 • Xham i pastër i laminuar i kalitur me PVB të sigurt 6,38 mm...

  KARAKTERISTIKAT 1.Siguria jashtëzakonisht e lartë: Ndërshtresa PVB i reziston depërtimit nga ndikimi.Edhe nëse xhami plas, copëzat do të ngjiten në shtresën e brendshme dhe nuk do të shpërndahen.Në krahasim me llojet e tjera të qelqit, qelqi i laminuar ka forcë shumë më të lartë për t'i rezistuar goditjeve, vjedhjeve, plasjes dhe...

 • Xham i kalbur për ndërtesa komerciale Balustr...

  Xhami i temperuar është një gotë sigurie e fortë ndaj nxehtësisë.Ajo i është nënshtruar një trajtimi të veçantë termik për të rritur forcën dhe rezistencën ndaj goditjes.Në fakt, xhami i temperuar është afërsisht pesë herë më rezistent se xhami normal. Xhami i kalitur përdoret për mure perde xhami, tavolinë, pishinë...

 • Ndërtesë e laminuar e kaltuar Prodhim xhami me një drejtim...

  Xhami me një drejtim Xhami elektromagnetik mbrojtës me perspektivë me një drejtim (i njohur edhe si pasqyrë atomike, pasqyrë e njëanshme, xhami me reflektim të vetëm, pasqyrë me dy anë dhe xhami me një drejtim) është një lloj xhami me reflektim të lartë ndaj dritës së dukshme.Parimi i njëanshëm Parimi i tij...

 • 8 mm 10 mm 12 mm sigurie e qelqit të kalitur me krahë...

  Përparësitë e xhamit të rrahur 1. Xhami i rrëmbyer është një lloj xhami sigurie dhe 4-5 herë më i fortë se xhami i pastër normal notues për të zvogëluar rrezikun e thyerjes termike.Kur thyerja ndodh në xhamin e kalitur, ai do të thyhet në fragmente të vogla kubike që mund të zvogëlohen të padëmshme.2. Fyell i kalitur...

 • Shitje e nxehtë Glass i zbrazët i izoluar me zë izolues...

  Opsionet e xhamit: Xham i ngurtësuar, xham super i bardhë, xham me ngjyrë, xhami reflektues, etj Opsione të tjera të përbërësve izolues: 1. Xhami transparent + Xhami me temperim të ulët 2. Xhami transparent + xhami reflektues 3. Ose personalizoni përbërësit sipas kërkesave O ...

 • Shitje me shumicë 6 mm Siguria Pvb e petëzuar e kalitur...

  Xhami i laminuar është dy ose më shumë copa xhami midis një shtrese ose polivinil butirale me shumë shtresa (PVB) dhe të përpunuara, nëse xhami është thyer, fragmentet priren të ngjiten në nivelin e mesëm të PVB, duke reduktuar kështu rrezikun e dëmtimit të rënies së xhamit dhe ndihmojnë për t'i rezistuar goditjeve të mëtejshme ose dëmtimeve të motit, b...

 • Ekran i dhomës së dushit me diamant të thjeshtë me cilësi të lartë

  Pamja e errët dhe memece e perëndive mund të pasqyrojë modën moderne;Sipërfaqja tredimensionale e harkut, dizajni i pezullimit të rrumbullakët dhe elegant. Ndjenja e linjës është plot dorezë dhe linja e hollë e kapëses së varur në një kombinim perfekt.

 • Kabina e thjeshtë e dushit të banjës Dush qelqi C...

  1. Siguria Kur xhami dëmtohet nga forca e jashtme, fragmentet do të bëhen huall mjalti si grimca të vogla të mpirë të thyera këndore, sipas sipërfaqes katrore 50*50 mm, jo ​​më pak se 40 grimca dhe pa buzë dhe qoshe, edhe nëse ka një aksidenti gjithashtu mund të mbrojë sigurinë personale, r...

 • Shfaqje xhami moderne e banjës cilësore të Kinës...

  Dhomë e pastër e dushit 8 karakteristika të mëdha 1. Gjelbërimi dhe mbrojtja e mjedisit Dhoma e dushit e pastër e lehtë përdor një gjeneratë të re të tretësit organik të polimerit të silikonit, nuk ka nevojë për grim, përzierje, nuk ka nevojë për ngrohje, nuk përmban asnjë element fluor 2. Qëndrueshmëri e mirë Pas gotës së pastrimit të lehtë...

 • Dush i personalizuar i papërshkueshëm nga uji i banjës së banjës ...

  1. Siguria Kur xhami dëmtohet nga forca e jashtme, fragmentet do të bëhen huall mjalti si grimca të vogla të mpirë të thyera këndore, sipas sipërfaqes katrore 50*50 mm, jo ​​më pak se 40 grimca dhe pa buzë dhe qoshe, edhe nëse ka një Aksidenti gjithashtu mund të mbrojë sigurinë personale, e kuqe...

 • Dhoma e thjeshtë e dushit Ekonomik Banjo e personalizuar...